Eliminacja uciążliwych zapachów w biogazowniach i przetwórstwie odpadów stałych
/
/
/
/
Eliminacja uciążliwych zapachów w biogazowniach i przetwórstwie odpadów stałych
Masz pytanie dotyczące produktu?
Skonsultuj się z naszym ekspertem:

10,00

Dobór i optymalizacja instalacji oczyszczania powietrza w biogazowniach oraz przedsiębiorstwach zajmujących się przetwarzaniem odpadów wymaga szczegółowej analizy parametrów.

- +
Kategoria:

Dobór i optymalizacja instalacji oczyszczania powietrza w biogazowniach oraz przedsiębiorstwach zajmujących się przetwarzaniem odpadów wymaga szczegółowej analizy parametrów takich jak rodzaj odpadów, beztlenowe lub tlenowe trawienie, skład lotnych związków organicznych (LZO, ang. VOC), zawartość cząstek stałych, stężenie i wilgotność. Współpracując z klientami z Europy oraz Azji opracowaliśmy rozwiązania oferujące najwyższą wydajność przy niskich kosztach inwestycji, instalacji i eksploatacji urządzeń.

Typowym rozwiązaniem Centriair jest zastosowanie reaktora UV w technologii ColdOx ™ oraz filtru z węglem aktywowanym

Przedsiębiorstwa zajmujące się zbieraniem, przetwarzaniem i recyklingiem muszą spełnić wysokie wymagania prawne dotyczące ochrony środowiska. W szczególności dotyczy to czystości powietrza emitowanego z hal zamkniętych. Jakość powietrza wymaga ciągłego monitorowania, a nowe normy i wymagania prawne powodują, że klasyczne biofiltry przestały spełniać wymagania techniczne i ekonomiczne.

Innowacyjne systemy oczyszczania powietrza oparte na technologii ColdOX™ firmy Centriair minimalizują emisje lotnych związków organicznych oraz uciążliwych zapachów w:

  • zakładach recyklingu odpadów organicznych
  • biogazowniach
  • kompostowniach
Zamknij menu

Wyszukiwarka produktów

Start typing and press Enter to search

Twoja lista produktów do zapytania

Nie dodałeś jeszcze żadnego produktu.