DEO-100™ – Prekursorskie urządzenie do eliminacji uciążliwych zapachów w oczyszczalniach, przepompowniach oraz innych obiektach przemysłowych
/
/
/
/
DEO-100™ – Prekursorskie urządzenie do eliminacji uciążliwych zapachów w oczyszczalniach, przepompowniach oraz innych obiektach przemysłowych
Masz pytanie dotyczące produktu?
Skonsultuj się z naszym ekspertem:

10,00

DEO-100 ™ to urządzenie, które utylizuje LZO i emisję zapachów z przemysłu, wykorzystując regeneracyjny układ katalizatora.

- +

DEO-100 ™ to urządzenie, które utylizuje LZO i emisję zapachów z przemysłu, wykorzystując regeneracyjny układ katalizatora. System oferuje kompaktowe, wydajne, nie wymagające konserwacji i energooszczędne rozwiązanie, które sprawdza się wszędzie tam gdzie borykamy się z bardzo dużą koncentracją uciążliwych zapachów. Wydajność urządzenia wynosi 100 m3 na godzinę.

Związki LZO i odory są eliminowane dzięki opatentowanemu katalizatorowi siatkowemu, technologia pozwala na zoptymalizowaną i kompaktową budowę reaktora, duży obszar katalizacji i bardzo dobrą pojemność cieplną w procesie. Urządzenie nie wymaga zmian nośników katalitycznych w trakcie użytkowania, dzięki czemu przynosi bardzo duże oszczędności w trakcie eksploatacji.

DEO-100™ jest przetestowany w szerokim zakresie zastosowań, w tym w różnych procesach przemysłowych i zagospodarowania odpadów, takich jak biogaz, zbiorniki do produkcji, podłoża szlamu, higienizacja ścieków, rurociągi, przepompownie i oczyszczalnie. We wszystkich przypadkach DEO-100 ™ osiągnął skuteczność ponad 98% większości lotnych związków organicznych, nawet przy stężeniach związków siarkowodoru dochodzących do 8000 ppm ( 8 000 000 OU/m3), w tym wszystkie te, które trudno wyeliminować za pomocą konwencjonalnych technologii takich jak jonizacja, ozonoliza, promieniowanie UV, skrubery i aktywny węgiel.

Jednostka posiada wbudowany wymiennik ciepła, w którym energia cieplna jest regenerowana w celu ogrzania gazu procesowego i utrzymywania reaktora w pożądanym stanie. Niewielkie wymiary pozwalają na montaż w dowolnym miejscu. Urządzenie z uwagi na dużą skuteczność nie wymaga podłączenia do komina. Jest bardzo łatwe do zainstalowania. Wystarczy go podłączyć i nacisnąć przycisk Start, aby DEO-100 ™ wykonał zadanie. Urządzenie jest wyposażone w funkcje zdalnego monitorowania i alarmu oraz intuicyjny panel sterowania.

Główne zalety:

– Wysoka skuteczność ponad 98 %

– Utylizacja bardzo dużych stężeń

– Niskie koszty eksploatacji

– Niskie zużycie energii 6 kW

– Łatwa instalacja

– Małe wymiary 477x660x773

Zamknij menu

Wyszukiwarka produktów

Start typing and press Enter to search

Twoja lista produktów do zapytania

Nie dodałeś jeszcze żadnego produktu.