DUALCAT™ – dwustopniowy system katalityczny przeznaczony do usuwania związków siarki, merkaptanów, związków aromatycznych i metanu
/
/
/
/
DUALCAT™ – dwustopniowy system katalityczny przeznaczony do usuwania związków siarki, merkaptanów, związków aromatycznych i metanu
Masz pytanie dotyczące produktu?
Skonsultuj się z naszym ekspertem:

10,00

DualCat ™ – efektywny energetycznie dwustopniowy system katalityczny przeznaczony do usuwania związków siarki, merkaptanów, związków aromatycznych i metanu.

- +

DualCat ™ – efektywny energetycznie dwustopniowy system katalityczny przeznaczony do usuwania związków siarki, merkaptanów, związków aromatycznych i metanu. Zwykle stosuje się do oczyszczania gazów z procesu trawienia beztlenowego, trawienia i przemiany metanu.

DualCat ™ jest zazwyczaj bardziej energooszczędny niż inne metody, takie jak regeneracyjne utlenianie termiczne (RTO), ponieważ utlenianie występuje w niższej temperaturze. Ponadto, poprzez odwrócenie przepływu przez urządzenie, energia cieplna przechowywana w katalizatorach może być odzyskiwana w celu wstępnego podgrzania gazu procesowego, co dodatkowo obniża zużycie energii. Już przy stężeniu metanu około 1 g / m³ proces DualCat ™ jest autotermiczny, eliminując potrzebę zewnętrznego ogrzewania.

Oferujemy system DualCat ™ dla każdego natężenia przepływu, jednakże nasze standardowe jednostki zaprojektowano dla 500 do 3000 m³ / h.

Urządzenia charakteryzują się małymi wymiarami, w przybliżeniu 25% mniejszymi od urządzeń RTO i mogą być łatwo zintegrowane, na przykład, w biogazowniach.

Zamknij menu

Wyszukiwarka produktów

Start typing and press Enter to search

Twoja lista produktów do zapytania

Nie dodałeś jeszcze żadnego produktu.