SULPHARED™ – usuwanie zredukowanych związków siarki
/
/
/
/
SULPHARED™ – usuwanie zredukowanych związków siarki
Masz pytanie dotyczące produktu?
Skonsultuj się z naszym ekspertem:

10,00

SulphaRed ™ – Zredukowane związki siarki takie jak merkaptany czy siarkowodór (H2S) są bardzo agresywne i mają duże stężenie (> 100 ppm).

- +

SulphaRed ™ – Zredukowane związki siarki takie jak merkaptany czy siarkowodór (H2S) są bardzo agresywne i mają duże stężenie (> 100 ppm). Z tego powodu powinny być usunięte w procesie oczyszczania powietrza przed właściwą eliminacją lotnych związków organicznych. Dzięki temu proces dezodoryzacji jest bardzo skuteczny. W celu usunięcia siarkowodoru stosowany jest filtr z katalizatorem żelaza (CIF).

CIF składa się z nawodnionych zardzewiałych pierścieni z żelaza. H2S reaguje z rdzą, tworząc wodę i siarczek żelaza, który z kolei utlenia się do podstawowej siarki i tlenku żelaza. Siarka jest wypłukiwana z jednostki, dzięki czemu regeneruje się filtr.

FerroSorp® jest środkiem adsorpcyjnym na bazie wodorotlenku żelaza. H2S jest usuwany przez te same reakcje, co w jednostce CIF, jednakże pożywka FerroSorp® ma znacznie większą powierzchnię, zwiększając zdolność adsorpcji.

Zamknij menu

Wyszukiwarka produktów

Start typing and press Enter to search

Twoja lista produktów do zapytania

Nie dodałeś jeszcze żadnego produktu.