Przenośnik wibracyjny liniujący
/
/
/
/
Przenośnik wibracyjny liniujący
Masz pytanie dotyczące produktu?
Skonsultuj się z naszym ekspertem:

10,00

Równomierne podawanie ziemniaka na krajalnicę jest kluczowe w celu uzyskania odpowiedniej i jednakowej grubości każdego plastra pociętego ziemniaka.

- +

Równomierne podawanie ziemniaka na krajalnicę jest kluczowe w celu uzyskania odpowiedniej i jednakowej grubości każdego plastra pociętego ziemniaka. Jeżeli grubość plastrów ziemniaka nie jest powtarzalna utrudnia to utrzymanie odpowiednich parametrów w procesach blanszowania i smażenia, co wpływa niekorzystnie na jakość chipsów na wyjściu smażalnika. Najlepsze wyniki uzyskuje się przez pocięcie jednego ziemniaka w danym czasie.

Przenośnik wibracyjny liniujący zapewnia wprowadzenie ziemniaka do krajalnicy jeden po drugim. Podajnik wibracyjny liniujący zawieszony jest na sprężynach płaskich zapewniających przeniesienie drgań oraz właściwe rozłożenie ziemniaków na całej szerokości. Przenośnik jest wprawiany w ruch za pomocą silników wibracyjnych pracujących przeciwsobnie. Rynna może mieć 2, 3 lub więcej wyjść w zależności od ilości krajalnic, które ma obsłużyć. Podzielnice wyjściowe przenośnika mają zmienną regulację kąta położenia przez co można dostosowywać właściwy tor przejścia ziemniaków. Ziemniaki są separowane i podawane oddzielnie na krajalnicę.

Zamknij menu

Wyszukiwarka produktów

Start typing and press Enter to search

Twoja lista produktów do zapytania

Nie dodałeś jeszcze żadnego produktu.