Smażalnik wsadowy bębnowy
/
/
/
/
Smażalnik wsadowy bębnowy
Masz pytanie dotyczące produktu?
Skonsultuj się z naszym ekspertem:

10,00

Opatentowany smażalnik bębnowy SWF przeznaczony jest do smażenia każdego rodzaju prażynek od prostych krążków po bardziej złożone prażynki trójwymiarowe.

- +
Kategoria:

Opatentowany smażalnik bębnowy SWF przeznaczony jest do smażenia każdego rodzaju prażynek od prostych krążków po bardziej złożone prażynki trójwymiarowe.

Konstrukcja bębna w formie obrotowej gwiazdy zapewnia kontrolowany ruch pelletów. Żaden z nich nie będzie dzięki temu smażony wielokrotnie. Takie rozwiązanie zapewnia najwyższą jakość produktu.

Smażalnik charakteryzuje się najmniejszym zapotrzebowaniem na olej spośród wszystkich rozwiązań dostępnych na rynku, co bezpośrednio przekłada się na szybką rotację oleju oraz brak strat w postaci zużytego oleju.

Smażalniki SWF są dostępne w 4 rozmiarach o wydajności 150-750 kg/h. Z uwagi na małe gabaryty i małą ilość oleju w systemie zastosowano najbardziej ekonomiczne rozwiązanie bezpośredniego grzania oleju, którego poziom jest sterowany automatycznie. Rozwiązania mechaniczne oraz system automatyki zapewnią precyzyjną regulację czasu smażenia w zakresie od 8 do 40 sekund. Czystość smażalnika zapewnia wbudowany wewnętrzny system czyszczenia CIP. Bęben obrotowy unoszony jest automatycznie, a komin wraz z pokrywą smażalnika można w łatwy sposób demontować.

Innowacyjne i praktyczne rozwiązania sprawiają, że smażalnik SWF jest łatwy w obsłudze i charakteryzuje się niskimi kosztami eksploatacji.

Zalety:
+ krótki i precyzyjny czas smażenia,
+ mała ilość oleju w smażalniku,
+ precyzyjne opróżnianie zbiornika,
+ bardzo małe wymiary.

Zamknij menu

Wyszukiwarka produktów

Start typing and press Enter to search

Twoja lista produktów do zapytania

Nie dodałeś jeszcze żadnego produktu.