Podajnik pionowy
Masz pytanie dotyczące produktu?
Skonsultuj się z naszym ekspertem:

10,00

Przenośniki wznoszące pionowe zapewniają transport produktów pomiędzy różnymi poziomami maszyn.

- +
Kategoria:

Przenośniki wznoszące pionowe zapewniają transport produktów pomiędzy różnymi poziomami maszyn. Stosowane są głównie tam gdzie produkt trzeba przenieść w górę na małej wysokości. Szerokość takich przenośników zależy od urządzeń współpracujących i oscyluje zazwyczaj w zakresie od 200 mm do 600 mm. Element nośny stanowi taśma modułowa, taśma PCV. Taśmy przenoszące produkt wyposażane są w dodatkowe elementy takie jak:
– zabieraki proste lub skośne (wysokość od 10 mm do 150 mm),
– kubełki
W zależności od wymagań taśmy posiadają atest do bezpośredniego kontaktu z produktem spożywczym. W przypadku dużych obciążeń przenośnika wały napędowe mogą być pokryte odpowiedniej grubości gumą, która zapobiega poślizgom i nierównomiernej pracy taśmy. Na wejściu przenośnika znajduje się kosz zasypowy z opcjonalnym czujnikiem poziomu produktu. Na wyjściu montowane są odpowiednio profilowane zsypy.
Wyposażenie opcjonalne to system sterowania prędkością (falowniki – płynna regulacja prędkości w ustalonym zakresie) oraz systemy czujników i zabezpieczeń. Konstrukcje wykonywane są z blach, kształtowników i profili łączonych poprzez spawanie lub skręcanie. Posadowienie transporterów stanowią spawane lub skręcane podpory z kształtowników, rur oraz stopy do regulacji poziomu.

Zamknij menu

Wyszukiwarka produktów

Start typing and press Enter to search

Twoja lista produktów do zapytania

Nie dodałeś jeszcze żadnego produktu.